Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Koncert charytatywny na rzecz absolwenta

Dziś Zespole Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu odbył się wyjątkowy koncert charytatywny, kiermasz ciast, sesje zdjęciowe walentynkowe oraz karykatury na zamówienie zgromadziły uczniów, by wspólnie pomóc absolwentowi szkoły, Łukaszowi Klechowiczowi, który odważnie stawia czoła chorobie nowotworowej.

W wyniku wspaniałej mobilizacji udało się zebrać ok. 4500 złotych. To ogromny krok w kierunku poprawy sytuacji Łukasza. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Jednak to jeszcze nie koniec. Łukasz potrzebuje znacznie więcej wsparcia. Zachęcamy wszystkich do wpłacania darowizn na specjalnie utworzone konto: www.siepomaga.pl/lukasz-klechowicz. Dodatkowo, pamiętajmy o możliwości przekazania odpisu podatkowego na to konto.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama