Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zakończył się konkurs na nowego dyrektora Zespołu Szkół w Gościnie

W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego, komisja wyłoniła kandydatkę na stanowisko dyrektora zespołu szkół w osobie pani Haliny Schulz-Tkacz. Dziś Zarząd Powiatu zatwierdził wynik konkursu. W konsekwencji zostanie przygotowana uchwała o powierzeniu stanowiska dotychczasowej pani dyrektor od 1 września 2024 roku na okres 5 lat. Starosta kołobrzeski, Tomasz Tamborski, wyraził swoje ogromne gratulacje i radość z tego wyboru.

Pani Halina Schulz-Tkacz objęła stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie już 1 września 2015 roku. W trakcie swojej pracy dokonała wielu istotnych osiągnięć. Przede wszystkim, utworzyła technikum kształcące w zawodzie technik lotniskowych służb operacyjnych. Jej inicjatywa doprowadziła również do powstania oddziału przygotowania wojskowego, który był współfinansowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

W roku 2021 otrzymała nagrodę Ministra Edukacji i Nauki za swoje wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji. Jest to zasłużone wyróżnienie dla pani dyrektor.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama