Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dla nich rok szkolny już się zakończył [foto]

517 tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych zakończyła rok szkolny, kierując się ku nowym wyzwaniom i możliwościom. Wśród uczniów klas maturalnych, którzy ukończyli kolejny etap swojej nauki, na uroczystych apelach najlepsi z najlepszych odbierali zasłużone wyróżnienia oraz serdeczne gratulacje za osiągnięte wyniki w nauce. Niezwykle inspirujący jest fakt, że do matury przystąpi 495 uczniów, gotowych na kolejny etap swojej edukacji i życiowych wyzwań.

Jak co roku starosta Tomasz Tamborski, oraz wicestarosta Jacek Kuś wręczali nagrody najlepszym abiturientom. To zaszczytne wyróżnienie otrzymali także ci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce:

Wiktor Ziegler z I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu, uzyskując imponującą średnią ocen na poziomie 5,87.
Laura Maryszewska z Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu, prezentując średnią ocen na poziomie 5,47.
Małgorzata Chmielewska z Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków Marynarzy w Kołobrzegu, osiągając średnią ocen na poziomie 5,31.
Wiktoria Nowakowska z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu, z wynikiem średniej ocen na poziomie 5,00.
Julia Radzikowska z Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie, również z wynikiem średniej ocen na poziomie 5,00.

Na zakończenie, starosta Tomasz Tamborski życzył abiturientom jak najlepszych wyników maturalnych oraz pomyślności i sukcesów na ich kolejnych etapach edukacyjnych, na wybranych przez nich uczelniach. Nie można zapomnieć o szczególnych podziękowaniach, które skierowano również do rodziców maturzystów. To właśnie ich ogromny wkład i wsparcie odegrało kluczową rolę w kształtowaniu postawy oraz charakteru ich dzieci.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama