Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 czerwca 2024    |    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
22 czerwca 2024    
    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tymczasowy dyrektor w Okruszku

W sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Zawodowego odbyła się narada dyrektorów jednostek oświatowych z udziałem starosty kołobrzeskiego, Mirosława Tessikowskiego. W związku z rezygnacją Heleny Rudzis-Gruchały ze stanowiska dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego "Okruszek" w Kołobrzegu oraz jej prośbą o rozwiązanie umowy o pracę, Zarząd Powiatu powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Małgorzacie Mularczyk, dotychczasowej wicedyrektor SOSW "Okruszek". Małgorzata Mularczyk będzie pełnić tę funkcję od 15 maja do czasu wyłonienia nowego dyrektora, jednak nie dłużej niż do 30 września 2024 roku. Uchwałę powierzającą jej obowiązki wręczył dziś starosta Mirosław Tessikowski.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama