Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Antoni Szarmach wraz z Ligą Morską i Rzeczną po raz kolejny zorganizował "Jazdę po desce na wodzie". Impreza zebrała sporo fanów i kilku amatorów jazdy po desce.


W zawodach rowerowych na desce ustawionej na dętkach na wodzie wzięło udział niemal 20 zawodników. Wszyscy podkreślali, że woda była potwornie zimna, ale wszyscy wyszli z niej o własnych siłach. Wystartowały też 2 kobiety, ale liderami była płeć brzydka. Roweru dosiadł również jeden polityk - Jacek Woźniak. W tym roku jednemu zawodnikowi udało się pokonać 21-metrową deskę. Zwycięzcą został Artur Nalepa. Nowością w tegorocznej jeździe było to, że zawodnicy nie jeździli już na "damce Szarmacha". Ten cenny i wielokrotnie już spawany rower, osiągnął już wiek emerytalny i trafi do muzeum.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama