Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Przed wjazdem do szpitala doszło po południu do niegroźnej kolizji. Przed wyjeżdżającym samochodem ostro hamował kierujący skuterem.


Skuter poruszał się ulicą Łopuskiego w kierunku mostów na Kanale Drzewnym i Parsęcie. W pewnym momencie na drogę ze szpitala wjechała kobieta kierująca samochodem marki Volkswagen Polo. 18-latek kierujący skuterem zahamował bardzo ostro. W efekcie przewrócił się, wcześniej zahaczając o samochód. Chłopak doznał niegroźnych skaleczeń. Nieznacznie został uszkodzony skuter.

Świadkowie mówili, że chłopak na manewr kobiety zareagował zbyt gwałtownie. On sam twierdzi, że chciał uniknąć zderzenia z pojazdem. Tymczasem, co pokazują zdjęcia, w tym miejscu jest ograniczona widoczność. Włączenie się do ruchu utrudniają gęste krzaki i drzewa. Żeby nawet bezpiecznie wyjechać ze szpitala, często trzeba nieco wyjechać na drogę. Ponadto, lustro zawieszone naprzeciwko wjazdu do szpitala, nie spełniało swojej funkcji.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama