Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Edward Stępień, autor książki "Kołobrzeg - twierdza Solidarności", spotkał się dzisiaj z czytelnikami w sali koncertowej ratusza. Przybyły tłumy.


Poniedziałkowe uroczystości rozpoczęły się mszą w bazylice, celebrowaną przez księdza prałata Józefa Słomskiego. Homilię wygłosił znany w Kołobrzegu w czasach "Solidarności" ksiądz prałat Andrzej Choroba. Następnie działacze i sympatycy "Solidarności" przeszli do sali koncertowej ratusza, gdzie odbyło się spotkanie z autorem książki "Kołobrzeg - twierdza Solidarności".Na spotkaniu, obok kołobrzeskiej opozycji, przyszło wielu mieszkańców. Sala była pełna. Co ciekawe, nie było żadnego przedstawiciela Urzędu Miasta, prezydenta czy jego zastępcy, o radnych z partii rządzącej nie wspominając. Fragmenty tekstów czytał Wojciech Czaplewski. Wystąpił również bard Paweł Piekarczyk. Mecenas Edward Stępień odpowiadał na pytania czytelników, komentował również wystąpienia dawnych opozycjonistów.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama