Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dobiegają końca prace nad 5 numerem naszego tabloidu "Miasto Kołobrzeg". Wiemy, że nasi Czytelnicy już go szukają, ale spokojnie, aby do piątku.


Jak zwykle nie owijamy w bawełnę, żeby była jasność. Jak ktoś chce poczytać grzeczne informacje z Kołobrzegowa, ma do wyboru w kiosku nawet "Kulisy Kołobrzeskie". To wolny kraj, a jakże, dlatego o tej wolności słowa co nieco piszemy i skarżymy się na cenzurę represyjną ze strony prezydenta. Piszemy o szaleńcu w katedrze ale też pytamy, dlaczego Janusz Gromek nie był na uroczystej mszy z okazji 30-lecia Solidarności. Pierwszy zapytał o to publicznie biskup Zadarko. Sprawdzamy, czy "Szkwał" to publiczna taksówka i pokazujemy, kto się nią wozi. Piszemy o zakładzie na koncercie "Prefectu" i marzeniach posła Sebastiana Karpinuka.

Znaleźliśmy różyczkę u Jacka Woźniaka, ale też widzieliśmy prezydenta na motorze, promującego nowy szynobus. Pytamy o imprezy Tadeusza Kielara. Jest o co pytać. Publikujemy wywiad z Henrykiem Bieńkowskim, Krystyną Strzyżewską i Arturem Dąbkowskim. Niejeden Czytelnik z ciekawością przeczyta wyznanie Artura Mackiewicza, który swoim partyjnym kolegom przypomina: "Nie jestem chłopcem do bicia!". A na koniec Marko Djurić opowie o swoim powrocie do "Kotwicy Kołobrzeg". Mamy też w zapasie kilka niespodzianek...

"Miasto Kołobrzeg" już od piątku w skrzynkach pocztowych i sklepach PSS. Sprawdźcie nas. Za darmo!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama