Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Po godzinie 9 nad miastem od strony Zieleniewa pojawiły się 2 trąby powietrzne. Pędzące wiry były nie lada atrakcją. Nic nikomu nie zrobiły. Znikły nad morzem.


Rano nad miasto i okolice nadciągnęły masy ciemnych chmur. W pewnej chwili od strony Zieleniewa, jak opowiadają nasi Czytelnicy, którzy obserwowali to zjawisko, nad Kołobrzeg nadciągnęły 2 trąby powietrzne. Leje, jak potwierdziliśmy w niezależnych źródłach, nie sięgały ziemi, nie dokonały też żadnych zniszczeń. Według świadków zdarzenia, przeszły na wysokości ulicy Solnej do morza, gdzie niezwykłe zjawisko się zakończyło.

Dysponujemy zdjęciami wykonanymi przez strażników Straży Miejskiej, (2 ostatnie na dole) którym dziękujemy za ich udostępnienie. Swoje zdjęcia przesłał nam również Kamil Zięba, który uchwycił również kuter rybacki w okolicy największego leja. Za przesłane fotografie dziękujemy.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama