Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kierowca samochodu marki KIA może mówić o wielkim szczęściu. Aby uniknąć zderzenia z innym pojazdem zjechał na wysokości kopalni borowiny do rowu.


Jak tłumaczył kierowca, jechał zgodnie z przepisami w kierunku Koszalina, gdy nagle jakiś pojazd skręcił na dawne działki bez kierunkowskazu. Tyle, że jadący przed nim samochód na niemieckich numerach rejestracyjnych stanął w miejscu. On miał do wyboru: zderzenie, lub rów. Wybrał rów. W samochodzie był tylko kierowca. Nic mu się nie stało.

Najtrudniejsze było wyciągnięcie pojazdu z rowu. Auto, które ostatecznie uderzył w znak drogowy, miało tylko uszkodzony przedni zderzak. Akcja jego wyciągnięcia trwała 15 minut. Spowodowała spory korek na trasie A11. Kierowca był trzeźwy. Otrzymał 100-złotowy mandat.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama