Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pewien kołobrzeżanin nie tylko nie spłacił długu, ale ukrywał się przed odbyciem kary więzienia. Nie odbierał wezwań. Aż policja zapukała do niego... przez okno.


Mężczyzna wyłudził kredyt i nie chciał oddać pieniędzy. Sąd nakazał mu zapłacić 1000 zł kary. Tego też nie zrobił. W związku z tym czekało go 50 dni odsiadki. Ale kołobrzeżanin miał na to sposób. Siedział całymi dniami w domu i nikomu nie otwierał. Nie odbierał również wezwań. Tym razem policja najpierw zapukała do drzwi, a gdy to nie pomogło, wezwała strażaków z podnośnikiem. Mężczyzna skapitulował i wpuścił policjantów do mieszkania przy ul. Katedralnej.

Fot. Arch. Straży Pożarnej

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama