Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Złote Serca na Światowy Dzień SercaStowarzyszenie "Serce Sercu" jak co roku rozdało swoje nagrody. Ta główna, trafiła w tym roku do przedstawicieli organizacji pozarządowych. Dostał je też Zbigniew Mieszczak.


Złote serce trafiło do Wandy Przybylskiej, szefowej kołobrzeskich "Sybiraków", a także do Katarzyny Piechowiak, prezeski Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Autyzmem. Serce otrzymał także Zbigniew Mieszczak. Został wyróżniony za swoją działalność przez stowarzyszenie szczecineckie.

Jak co roku, w ramach Światowego Dnia Serca, zorganizowano specjalistyczne badania i porady lekarskie, które dla mieszkańców i turystów były świadczone bezpłatnie przez pracowników Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu.

Złote Serca na Światowy Dzień Serca
Złote Serca na Światowy Dzień Serca
Złote Serca na Światowy Dzień Serca
Złote Serca na Światowy Dzień Serca

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama