Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Obowiązujące od września przepisy pozwalają na interwencję straży miejskiej i policji  na drogach wewnętrznych. Dziś kierowca zapłacił 630 złotych.


Jedno z osiedli w śródmieściu. Przed południem niepełnosprawny właściciel pojazdu informuje, że na kopercie przeznaczonej dla inwalidów zaparkował kierowca BMW. Strażnicy interweniują. Pozwalają im na to znowelizowane przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym. Kierowcy nie ma przy samochodzie. Strażnicy wzywają pomoc drogową celem odholowania samochodu na płatny parking.

Za chwilę przybywa pan Krystian. To on, 19-letni kierowca posiadający od 6 miesięcy prawo jazdy, pozostawił samochód na miejscu dla niepełnosprawnych. Kosztowało go to 500 zł mandatu i 130 zł kosztów przybycia pomocy drogowej. Jak stwierdził kierowca, było to najdroższe parkowanie w jego życiu. A my przypominamy, że na drogach wewnętrznych łamanie przepisów nie jest już bezkarne.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama