Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kandydaci agitowali od ranaKawa, herbata, dobre słowo no i oczywiście ulotki - to wszystko można było otrzymać dziś na rynku. W sobotę od północy obowiązuje już cisza wyborcza.


Kampania bezpośrednia jest najważniejsza. Wiedzą o tym wszyscy kandydaci, dlatego od samego rana pracowali na targowisku przy ulicy Trzebiatowskiej, gdzie można spotkać wielu kołobrzeżan robiących zakupy, a także mieszkańców ościennych gmin. Poseł Marek Hok przy wejściu rozdawał kawę i rozmawiał z wyborcami. Czesław Hoc mierzył ciśnienie i dawał prozdrowotne porady. Był również Krzysztof Plewko, który dyskutował, prosił o głos i zachęcał do głosowania. Ciepłe przyjęcie miała Helena Rudziś-Gruchała. Widać, że jest znana wśród okolicznych rolników.

Dziś kończy się kampania wyborcza. Za kilkanaście godzin rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do niedzieli do godz. 21.00.

Kandydaci agitowali od rana
Kandydaci agitowali od rana
Kandydaci agitowali od rana
Kandydaci agitowali od rana

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama