Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nowe okucia dla zabytkowych drzwiTrwają prace konserwatorskie przy drzwiach neogotyckiego ratusza. Wczoraj dostarczono metalowe okucia. Wykonał je Władysław Obuchowski.


Część starych okuć wymagała naprawy, rekonstrukcji, inne zrobiono na nowo. Dodadzą one wrotom ratuszowym majestatu. Na zielonym kolorze drewna, będą się wyróżniały barwą grafitową. Jak mówi Władysław Obuchowski, zadanie, które otrzymał od konserwatorów, było bardzo trudne. - Kosztowało mnie to dużo czasu i zdrowia, ale liczy się wygląd zabytku - mówi Obuchowski.

Nowe okucia dla zabytkowych drzwi
Nowe okucia dla zabytkowych drzwi
Nowe okucia dla zabytkowych drzwi

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama