Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wreszcie przesunęli słupkiPowracamy do sprawy sprzed 5 lat. Wówczas była pierwsza interpelacja i prośba na temat możliwości przesunięcia słupków na parkingu przed ratuszem. I wreszcie...


Niestety, nikt nie prowadzi statystyki uszkodzonych pojazdów na parkingu przy Placu Ratuszowym, a szkoda, bo liczba mogłaby być imponująca. Uszkodzone zderzaki, lampy, wgięte tablice rejestracyjne. A wszystko dlatego, że niektórzy kierowcy słupków nie widzieli, inni chcieli schować swój samochód, żeby nie wystawał na jezdnię, bo na parkingu nie mieścił się w całości.

Nie pomagały interpelacje, zapytania, prośby. Było ich w ciągu ostatnich lat kilka. Pierwsza jeszcze w kadencji 2006-2010. I teraz, pracownicy Zieleni Miejskiej przesuwają słupki, dzięki czemu pojazdy będą mogły parkować, nie wystając na jezdni. Pytanie tylko, dlaczego trzeba było na to czekać tak długo? A może jakiś VIP uszkodził sobie samochód? Kto wie...

Wreszcie przesunęli słupki

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama