Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nietrzeźwy w komisji wyborczejWybory parlamentarne w Kołobrzegu przebiegają bez zakłóceń. Rano, trzeba było jednak uzupełnić skład Komisji Wyborczej Nr 2 przy ul. Piadtowskiej, ze względu na stan jej członka.


Mężczyzna zjawił się przed otwarciem lokalu wyborczego, zgodnie z przedłożoną instrukcją. Przewodnicząca komisji wyczuła jednak od niego woń alkoholu. Zgodnie z obowiązującym prawem, osoba będąca pod wpływem alkoholu nie może pracować w lokalu wyborczym. Pomimo, że mężczyzna protestował, został odwołany ze składu komisji, który następnie został uzupełniony, aby dochować obowiązujących procedur. Głosowanie z tego powodu nie opóźniło się.

Nietrzeźwy w komisji wyborczej

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama