Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Czesław Hoc: dotrzymamy obietnicWyniki sondażowe wyborów do parlamentu dają samodzielną większość Prawu i Sprawiedliwości. Lider PiS w regionie, Czesław Hoc zapowiada dotrzymania słowa.


- Wygraliśmy i naprawdę cieszę się i dziękuję obywatelom, że zaufali Prawu i Sprawiedliwości, poparli nasz program i pozwolą nam zmieniać Polskę - mówi naszemu portalowi poseł Czesław Hoc, świętujący w Koszalinie. Zapowiada zatrzymanie prywatyzacji, komercjalizacji i likwidacji szpitali, ale przede wszystkim nową nowość, walkę z korupcją, ale też szacunek dla opozycji. - My nie idziemy z pustymi hasłami. Mamy projekty ustaw, możemy zmieniać Polskę i obiecuję, że spełnimy wszystkie nasze obietnice - dodaje Hoc. Na pytanie, czy powstanie województwo środkowopomorskie, a tym samym będą nowe wybory do sejmików: zachodniopomorskiego, środkowopomorskiego i pomorskiego, poseł Prawa i Sprawiedliwości nie wyklucza takiego rozwiązania, ale warunkuje je poparciem obywateli.

Czesław Hoc: dotrzymamy obietnic
Czesław Hoc: dotrzymamy obietnic

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama