Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Marek Hok: będziemy solidną opozycjąPlatforma Obywatelska będzie drugą siłą w parlamencie. Numer jeden na regionalnej liście PO, Marek Hok, zapowiada patrzenie na ręce partii rządzącej.


- Będziemy bronić ludzi - zapowiada Marek Hok podczas wieczoru wyborczego w Kołobrzegu. - Bardzo trudno jest być w partii rządzącej. Poseł opozycji ma łatwiej. Będziemy patrzeć na ręce partii rządzącej, będziemy stawać po stronie obywateli, bo my wiemy, jak ta władza wygląda - dodaje lider kołobrzeskiej PO, przypominając, że być może trzeba będzie spotkać się nie za 4 lata, ale trochę szybciej.

- Dziękuję tym, którzy poparli Platformę, a szczególnie, którzy głosowali na moją osobę. To nie jest głos stracony. To głos bardzo ważny, gdyż musimy być silną i zwartą opozycją, zwłaszcza wobec widoków, w których jedna partia ma większość władzy w Polsce.

Na razie nie wiadomo, jak rozłożą się mandaty w naszym okręgu wyborczym. Do tej pory, w naszym województwie zawsze wygrywała Platforma Obywatelska i raczej to się nie zmieni.

Marek Hok: będziemy solidną opozycją
Marek Hok: będziemy solidną opozycją

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama