Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hoc,hok,kołobrzegMarek Hok dostał najwięcej głosów na liście PO w naszym okręgu. Poprawił także swój wynik sprzed 4 lat. Ale to Czesław Hoc pobił swój życiowy rekord.


Na Czesława Hoca w całym regionie zagłosowało 25072 wyborców. To wynik z naszego okręgu, który już nie ulegnie zmianie. Ogólnie, na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowało ponad 62 tysiące wyborców. Na Platformę Obywatelską głosowało ponad 65 tysięcy osób, w tym 17647 głosów dostał Marek Hok. Poprawił w ten sposób nieznacznie swój wynik z poprzednich wyborców, za to na Hoca głosowało ponad 5 tysięcy osób więcej.

Podział mandatów wygląda następująco: 3 PiS, 3 PO, 1 Kukiz 15 i 1 .Nowoczesna. Posłami z naszego okręgu zostają: Czesław Hoc, Paweł Szefernaker, Małgorzata Golińska, Marek Hok, Stanisław Gawłowski, Paweł Suski, Stefan Romecki i Radosław Lubczyk.

A teraz wyniki ważniejszych kandydatach do sejmu z Kołobrzegu. Na Agnieszkę Trafas zagłosowało łącznie 3321 wyborców. Antoni Szarmach otrzymał 1725 głosów.

hoc,hok,kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama