Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Budują ścieżkę do Niekanina700 metrów gruntowej ścieżki od ulicy Krzywoustego do skrzyżowania z Niekaninem powstaje w ramach inwestycji realizowanej przez Zarząd Dróg Wojewódzkich.


Budowy chodnika w tym miejscu domagali się mieszkańcy, zarówno Kołobrzegu jak i gminy Kołobrzeg. Jest to niebezpieczny odcinek drogi wojewódzkiej. De facto, w granicach miasta, ma on ścieżkę rowerową i chodnik. Od górki na Janiskach, nie było nic. Na razie, nie powstanie tam chodnik, ale gruntowa ścieżka o szerokości ok. 2 metrów. Ma to ułatwić bezpieczną komunikację pieszych.

Budują ścieżkę do Niekanina
Budują ścieżkę do Niekanina

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama