Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

29 września 2023    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2023    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Hok dziękował wyborcomMarek Hok, poseł na sejm na kolejną kadencję, spotkał się dziś z wyborcami na miejskim targowisku. Częstował kawą i rozmawiał o sprawach ważnych dla mieszkańców.


- Spotkałem się z ludźmi, bo taką złożyłem im obietnicę. I to nie jest moja ostatnia wizyta na targowisku. Odebrałem gratulacje, rozmawiałem także z osobami, które na mnie nie głosowały, ale jestem posłem wszystkich kołobrzeżan. Dziękowałem za głos tym, którzy poparli moją kandydaturę, a było to ponad 17 tysięcy osób. Zapraszam także do mojego biura poselskiego przy ul. Okopowej - mówi Marek Hok.

Poseł Platformy Obywatelskiej zauważył jednak, że po wyborach na targowisku pojawił się tylko on. - Moje hasło wyborcze brzmi: po pierwsze człowiek. Chcę być z ludźmi, rozmawiać, dyskutować, pomagać ludziom. I to nie tylko w ramach kampanii wyborczej - zaznacza Hok.

Hok dziękował wyborcom

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama