Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nad ranem na ulicy Budowlanej auto marki Seat Ibiza rozjechało 6 słupków i zatrzymało się na znaku. Policjanci trafili do właściciela po tablicy rejestracyjnej.


Policjantów zaalarmowali mieszkańcy, których obudził huk. Przybyły na miejsce patrol stwierdził, że faktycznie, 6 słupków zostało ściętych, 1 uszkodzony, a także powalono znak drogowy. Na miejscu leżało kilka części samochodowych i... tablica rejestracyjna, po której funkcjonariusze dotarli do właściciela auta.

Właścicielem okazała się 18-letnia mieszkanka Kołobrzegu. Pojazd był zaparkowany w miejscu zamieszkania. Okazało się, że ma uszkodzony cały przód. Właścicielka stwierdziła, że przybyła do domu w nocy, a auto rano użytkowała jej matka. Według niej, miała pojechać nim do Grzybowa, a stamtąd innym autem do Torunia. Tyle, że pojazd jest... w Kołobrzegu. Kobieta nie przyznała się do prowadzenia auta i zniszczenia słupków. Sprawę wyjaśnia kołobrzeska policja.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama