Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W czwartek odbyła się konferencja prasowa rzecznika PO - Piotra Lewandowskiego. Poruszył m.in. temat wodomierza w domu radnego Kozery.


Głównym powodem zwołania dzisiejszej konferencji było wczorajsze ogłoszenie przez premiera Donalda Tuska terminu wyborów samorządowych (przeczytaj).  Lewandowski odniósł się również do słów Henryka Bieńkowskiego, który w jednym z wywiadów w "Głosie Koszalińskim" stwierdził, że nie poda nazwisk kandydatów na radnych ze swoich list, bo obawia się reakcji i nacisków ze strony Platformy Obywatelskiej.

Gwoździem konferencji był jednak wodomierz i sprawa ścisku stolarskiego w domu Lecha Kozery. Lewandowski postawił kołobrzeski PiS pod ścianą twierdząc, że powinien coś z tą sprawą zrobić. Radny zapewnił, że PO nie pozwoli tej sprawy zamieść pod dywan i zostanie ona w pełni wyjaśniona. Jednocześnie zaproponował radnemu Piwowarczykowi lub samemu radnemu Kozerze doniesienie w tym temacie do Społecznej Kontroli Władzy, akcji, którą PiS organizuje, a ostatnio jakby o niej zapomniał.

Posłuchaj całej wypowiedzi Piotra Lewandowskiego, rzecznika prasowego Platformy Obywatelskiej

{mp3}sound2/lewandowski{/mp3}

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama