Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wyrwa w Ekoparku miała być, zgodnie z deklaracją Urzędu Morskiego w Słupsku, naprawiona do jesieni. Jesień się zaczyna, a po pracach w Ekoparku nie ma śladu.


23 września rozpoczyna się kalendarzowa jesień. Jak mówili 3 miesiące temu na konferencji prasowej pracownicy Urzędu Morskiego, na początku jesieni prace w Ekoparku miały być zakończone (przeczytaj). Nawet się nie rozpoczęły i nie wiadomo, kiedy się rozpoczną. Dziś w tej sprawie trudno było uzyskać komentarz w Urzędzie Morskim. Z naszych informacji wynika, że ta część brzegu ma zostać naprawiona podczas całej inwestycji realizowanej obecnie w ramach odbudowy brzegów morskich. Tyle, że nie takie były deklaracje. Jak widać, na konferencji prasowej niezbędne było jedynie uspokojenie mieszkańców obietnicami bez pokrycia.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama