Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

22 maja 2022    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2022    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Firma z Ustronia kupiła Kombinat BudowlanyZakończyła się bezwładność jednej z najbardziej znanych marek budowlanych w naszym mieście. Kombinat Budowlany ma nowego właściciela, którym jest Adam Dzik z Ustronia Morskiego.


Mówiło się o likwidacji jednej z największych kołobrzeskich firm, z wieloletnią tradycją. Były niepokoje, apele. Do spółki wszedł syndyk i okazuje się, że jest wielka szansa na szybki powrót Kombinatu Budowlanego na ścieżkę świetności. Spółkę kupił Adam Dzik, właściciel ustrońskiego Hydrobudu. Na razie nie zdradza, jaką kwotę zapłacił za transakcję.

- Chcę odtworzyć Kombinat Budowlany, który słynął z produkcji bardzo dobrego betonu. Docelowo, chcę przywrócić tam produkcję na dwie zmiany - mówi naszemu portalowi Adam Dzik. - To bardzo dobra informacja dla naszego rynku pracy. Firma chce się rozwijać, a to oznacza, że już wkrótce pracę dostaną mieszkańcy naszego powiatu - mówi Tomasz Tamborski, starosta kołobrzeski.

I faktycznie. Adam Dzik, właściciel dużego przedsiębiorstwa budowlano-transportowego, z bogatym parkiem maszynowym, apeluje do byłych pracowników Kombinatu Budowlanego o zgłaszanie się po świętach do siedziby firmy. - Poszukujemy pracowników i będziemy rozmawiać o zatrudnieniu kolejnych osób - mówi Dzik.


Adam Dzik - właściciel Hydrobudu i Kombinatu Budowlanego, przewodniczący Komisji Infrastruktury Rady Powiatu Kołobrzeskiego

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama