Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Mikołaj od północy w gotowści bojowej- Mam nadzieję, że nie będzie problemów z Pierwszą Gwiazdką - śmieje się najprawdziwszy kołobrzeski Święty Mikołaj, który już wczoraj sprawdzał przejezdność miejskich osiedli. Dziś wieczorem ruszy do akcji.


Listę grzecznych dzieci Mikołaj ma w tablecie połączonym z GPS-em. Dzięki temu bezbłędnie trafia z prezentami tam, gdzie zostały one zamówione. W tym roku, do miasta przybędzie dodatkowy zestaw rózg. - Politycy - uśmiecha się tajemniczo święty. A jakie największe problemy czekają podczas Gwiazdki? - Kominy. A właściwie ich brak. A wentylacja też jest zakorkowana, zaślepiona i zamurowana. Mamy to opracowane i bierzemy pod uwagę takie niedogodności podczas całej operacji - mówi Mikołaj. I dodaje, że jest jeszcze jeden problem: - Jest nieco za ciepło. W saniach dodali mi w serwisie klimę. Gratis oczywiście - żartuje bohater Bożego Narodzenia.

Mikołaj od północy w gotowści bojowej

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama