Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Niepozorna wymiana ciepłociągu zakończyła się w czwartek przygodą dla kierowcy autobusu linii nr 4, który utknął w zasypanym wykopie w ulicy.


Od kilku dni trwają prace ziemne pomiędzy ulicą Dubois a ulicą Graniczną. Miejska Energetyka Cieplna wymienia tam ciepłociąg. Od wczoraj trwają także prace na ulicy Walki Młodych, w miejscu, gdzie rury zostały połączone. Gdy zasypano wykop, drogę otworzono dla ruchu. Niestety, piasek nie okazał się najlepszą nawierzchnią dla autobusu marki Neoplan, który po prostu się w nim zapadł. Nie było szans na samodzielne wydostanie pojazdu z pułapki. Potrzebna było pomoc innego autobusu. Ulica Walki Młodych była nieprzejezdna na odcinku Katedralna-Graniczna przez około godzinę. Zdjęcie nadesłał do nas nasz Czytelnik - pan Tomasz.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama