Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Przed godziną 8, około 1,5 kilometra za zjazdem na Charzyno na drodze nr 162 doszło do wypadku w którym zginął ochroniarz "Lex Crimen".


Pojazd z 3 ochroniarzami "Lex Crimen" jechał na pobliską farmę wiatrową z nową zmianą ochroniarzy. Za skrzyżowaniem w kierunku Charzyna, pojazd marki Citroen rozpoczął wyprzedzanie Suzuki Ignis. Z niewiadomych na razie przyczyn, kierowca agencji ochroniarskiej stracił panowanie nad pojazdem i gwałtownie zjechał w prawą stronę. Pojazd wyleciał z drogi i uderzył w drzewo na wysokości 2 metrów. Być może przyczyniła się do tego mokra jezdnia, w tym miejscu niestety niewidoczna.

Kierująca Suzuki kobieta również straciła panowanie nad pojazdem, ale udało jej się wyhamować. Obydwa samochody nie zderzyły się. Jak zeznała kobieta, poruszała się z prędkością 90 km/h. Ochroniarze musieli jechać szybciej. W wynika wypadnięcia z drogi i uderzenia w drzewo śmierć na miejscu poniósł pasażer Citroena. Kierowca i drugi pasażer w stanie stabilnym i przytomni zostali przewiezieni do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Przyczyny przypadku bada kołobrzeska Policja. To kolejny wypadek na drodze nr 162. Policja apeluje, żeby w okresie jesienno-zimowym na tej trasie zachowywać szczególną ostrożność właśnie ze względu na negatywny wpływ warunków atmosferycznych na stan nawierzchni.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama