Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nie zabrakło Czytelników, którzy już w poprzedni piątek poszukiwali naszej gazety. Spokojnie - o niczym nie zapomnieliśmy. Kolejny numer już w piątek!


Co znajdziecie w kolejnym, już 6 numerze "Miasta Kołobrzeg"? Na pewno to, o czym nie piszą w "Kulisach Kołobrzeskich" czy portalu "e-kg". Z zasady jesteśmy najszybsi i piszemy o sprawach, o których inni nie mają odwagi. Jako jedyni byliśmy na wieczorze autorskim Piotra Bednarskiego. Było gorąco. Piszemy o bublach inwestycyjnych wykonanych w ostatnich miesiącach. Pośpiech to zły doradca, o czym będzie można się przekonać. Całą stronę poświęcamy Lechowi Kozerze i słynnemu wodomierzowi. Kibicujemy razem z radnym PiS policji, żeby jak najszybciej wyjaśniła sprawę.

Tylko u nas znajdziecie kontrowersyjne artykuły i rozmowy bez ograniczeń. Suchej nitki na rządach Janusza Gromka nie zostawi Andrzej Mielnik. Ale za to swoimi osiągnięciami pochwali się również Janusz Gromek. Do tego zagości u nas Bogdan Błaszczyk, Cezary Kalinowski i Renata Brączyk. Pytamy, ile jeszcze osób musi zginąć, żeby przy ulicy Kupieckiej postawiono lampy. Piszemy o powrocie Elżbiety Lis do pracy. To my regularnie omawialiśmy trudne chwile byłej naczelniki wydziału budownictwa, bezprawnie zwolnionej przez byłego starostę. Innym było to nie po drodze. Takie miasto. Więc piszemy o nim szczerze i do bólu prawdziwie. Tylko o u nas porównawcze zdjęcia z lotu ptaka Ekoparku Wschodniego. Jak ktoś twierdzi, że tam nic się nie stało, to w ramach kary za takie kłamstwa może zjeść nowy numer naszej gazety. Do tego prezentujemy ekskluzywne zdjęcia z planu filmowego "Bitwy Warszawskiej".

"Miasto Kołobrzeg" będzie już w piątek. Ukazujemy się w nakładzie 10 tysięcy egzemplarzy, od teraz dwa razy w miesiącu. Naszą gazetę można znaleźć w skrzynkach na listy, ale także w sklepach PSS. Zachęcamy do lektury.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama