Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

- Tego człowieka powinno się zwolnić za robienie ludzi w konia - tak o dyrektorze RCK wypowiadają się nasi Czytelnicy. Dlaczego tak ostro? Za brak biletów.


Dziś od godziny 10.00 w Regionalnym Centrum Kultury można było odebrać wejściówki na bezpłatny koncert Janusza Radka, który odbędzie się w sobotę z okazji inauguracji funkcjonowania RCK pod patronatem Zbigniewa Herberta. Ma to być wielkie wydarzenie artystyczne, ale zanim się odbyło, już zakończyło się skandalem.

- Przyszedłem z wnuczką tu po 9 i czekaliśmy na otwarcie tej kasy - opowiada pan Sławek. - Byliśmy w drugiej dziesiątce. Każdy mógł dostać po 2 bilety. Niestety, dla nas i dla wielu innych ludzi, którzy przyszli do RCK, tych biletów zabrakło. To jakaś bzdura. Nie rozdano nawet 50 biletów. Jest nam przykro i czujemy się oszukani.

To nie jedyny głos goryczy. - Nieco ponad godzina stania nadaremnie - mówi pani Sylwia. - Jesteśmy fanami Radka i koniecznie chcieliśmy przyjść na jego koncert, tym bardziej, że jest on bezpłatny. W telewizji mówili, że jest 290 miejsc i nikt nie mówił, że rozdadzą ludziom z 10 czy 20 biletów. Pani rozdała wejściówki i zamknęła kasę przed nosem. Ludzie zaczęli się denerwować i zażądali wyjaśnień od dyrektora Kielara. Niestety, nie miał czasu, dopiero po dłuższej chwili wyszedł i był bardzo niemiły. Jego tłumaczenia są niewiarygodne. To żenada w wykonaniu dyrektora Kielara.

Pan Albin w rozmowie telefonicznej nie przebiera w słowach: - Tego człowieka powinno się zwolnić za robienie ludzi w konia. Ludzie mieli dostać wejściówki, a dostali je VIP-y, politycy, radni, znajomi królika i chomika. Rozumiem, że jest kampania wyborcza, ale to przegięcie. Dyrektor miesza się w sprawy kampanii, a to niedopuszczalne. Zróbcie coś z tym.

Dyrektor tradycyjnie nie odbiera telefonów z naszego portalu. Sprawę przekazaliśmy radnemu Dariuszowi Zawadzkiemu. Ten rozmawiał z dyrektorem, który twierdzi, że rozdał 80 wejściówek. dla ludzi. Zdecydowaną większość przeznaczył dla gości zaproszonych na uroczystości inauguracji RCK: polityków, VIP-ów i sponsorów.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama