Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

To już nie farsa, ale prawdziwa kpina. Rozpoczęty dziś odbiór wiaduktu nad torami zakończył się przeprowadzeniem kolejnych prac.


Punktualnie o 12.00 pod wiadukt przyjechali pracownicy Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta. Rozpoczęli procedurę odbioru wykonanej kładki, ale de facto okazało się to niemożliwe. Kładka do odbioru gotowa nie była. I choć otwarto już schody prowadzące na peron drugi kołobrzeskiego dworca kolejowego, to windy dalej są niedostępne. Dziś wykonywano w nich jeszcze jakieś prace. Ponadto okazało się, że konieczne jest zeszlifowanie betonu przy drzwiach windy, gdyż jest problem z ich otwieraniem. Tak to dynamicznie wykonywana inwestycja zamieniła się w farsę budowlaną, która dziś osiągnęła klasą kpiny z mieszkańców i samego inwestora. Wszystko wskazuje, że miasto nie podaruje tak dużego opóźnienia, ale jaka kara spotka wykonawcę, obok zapłaty za każdy dzień zwłoki - to się okaże.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama