Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W całym mieście pojawiły się już informacje o objazdach związanych z budową mostu na Kanale Drzewnym w ramach realizacji drugiego etapu obwodnicy.


Drogowcy zawieszają żółte tabliczki jakby nigdy nic się miało nie zdarzyć. Ot remont jednego mostu. Tymczasem remont wiąże się z wyłączeniem z ruchu jednej z najważniejszych arterii łączących zachodnią część Wyspy Solnej i paraliżem jednego w dwóch mostów dla ruchu tranzytowego. I tak będzie przez pół roku.

Generalnie, zamknięcie ulicy Solnej nie byłoby tak dużym utrudnieniem, gdyby nie fakt, że drogowcy przebudowują też drugi most na Kanale Drzewnym, ulicę Trzebiatowską i Młyńską, a także wkrótce rozpoczną remont murów oporowych na Parsęcie, co zgodnie z zapowiedziami wykonawcy utrudni ruch na ulicy Szpitalnej. Można więc sobie wyobrazić, że ruch w kierunku Zieleniewa, Dźwirzyna i Radzikowa zostanie sparaliżowany, a ruch do kołobrzeskiego portu może okazać się prawdziwą gehenną. Czy tak będzie, przekonamy się już w poniedziałek 18 października.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama