Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ostatnio coraz częściej można spotkać radnego Czechowskiego na oficjalnych imprezach niż w miejscu pracy, jakim jest MOSiR. Dziś zapytaliśmy, dlaczego.


Niemal żadna impreza związana z miastem nie odbywa się bez udziału w niej radnego Łukasza Czechowskiego, choć jego obecność jest tam całkowicie zbędna. Zgodnie ze statutem, Radę Miasta oficjalnie reprezentuje jej przewodniczący lub wyznaczony wiceprzewodniczący. Łukasz Czechowski nie tylko nie pełni takich funkcji, to jeszcze w czasie tych uroczystości powinien pracować na rzecz i w imieniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

To żadna tajemnica, że radny Czechowski w pracy bywa rzadko. Pisaliśmy o tym kilkakrotnie. Wczoraj Czechowski klaskał na akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dziś w pracy po godzinie 10.00 też go nie było. Udaliśmy się w tej sprawie do dyrektora jednostki. Andrzej Bejnarowicz próbował znaleźć swojego pracownika, ale mu się nie udało. Obiecał zainteresować się sprawą. My będziemy ze swojej strony kontrolowali, żeby radni, którzy pracują w jednostkach lub spółkach miejskich, nie pobierali pieniędzy w czasie robienia sobie kampanii wyborczej.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama