Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej obchodzono XXIII Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem. Z tej okazji odbył się specjalny festyn dla najbiedniejszych.


MOPS wraz z Domem Pomocy Społecznej z Gościna i Włościborza, a także Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie i Polskim Czerwonym Krzyżem zorganizowali kolejne już obchody Dnia Walki z Ubóstwem. Z tej okazji najbiedniejszym mieszkańcom Kołobrzegu oraz osobom bezdomnym rozdano wiele produktów żywnościowych, środków chemicznych oraz ubrań., koców, poduszek i pościel Pracownicy socjalni przygotowali ciasta, dżemy, smalczyk i ogórki. Strażnicy miejscy przywieźli zupę, zapiekankę i drożdżówki. Jak zwykle nie zawiedli sponsorzy, dzięki którym udało się pozyskać m.in. pieczywo, ziemniaki, kapustę, orzechy czy ryby wędzone. Pracownicy MOPS za naszym pośrednictwem dziękują wszystkim, dzięki którym tego dnia możliwa była pomoc najuboższym.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama