Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Szef SLD - Grzegorz Napieralski, przyjechał poprzeć kandydatów lewicy w kampanii samorządowej. Promował kandydata na prezydenta - Jacka Woźniaka.


Grzegorz Napieralski podkreślał dziś wielokrotnie, że Jacek Woźniak, dzięki swojemu pozytywnemu uporowi, jest gwarantem rozwoju Kołobrzegu i realizacji przyjętych obecnie założeń programowych. - Kołobrzeg potrzebuje świeżości - podkreślał szef Sojusz Lewicy Demokratycznej. - Ta pozytywna zmiana dla Kołobrzegu mam nadzieję 21 listopada nastąpi - dodał. Napieralski podkreślał, że SLD nie wejdzie w buty prawicy i nie będzie realizował kampanii kłótliwej, opartej na brudnych chwytach i wzajemnych pretensjach. - To będzie kampania merytoryczna, oparta na przekonywaniu do naszego programu opartego na filozofii lewicy, u podstaw której jest człowiek - podkreślał Napieralski.

Ze słowami Grzegorza Napieralskiego zgodził się Jacek Woźniak, który poinformował dziennikarzy, że deklaracja programowa opiera się na założeniach socjalnych i proludzkich. - Moje hasło wyborcze wywodzi się z ideologii socjaldemokratycznej - mówi Jacek Woźniak, kandydat na prezydenta miasta. - Chciałbym, żeby Kołobrzeg był miastem równych szans. To będzie głównym zadaniem władzy samorządowej. Naszą deklarację programową opieram na czterech filarach. Jednym z nich jest miasto przyjazne, zdrowe, bezpieczne. Mocny akcent stawiamy na oświatę, na miejsca w przedszkolach i żłobku.

Na konferencji prasowej poruszony został również temat Ryszarda Kalisza. Grzegorz Napieralski chciałby, żeby Kalisz brał udział w pracach nad ustawą o in vitro, ordynacją wyborczą, konstytucją, ustawą o samorządzie i ustawą o samorządzie gospodarczym, które obecnie składa SLD. - Chciałbym, aby Ryszard Kalisz w kilku konkretnych miejscach bardzo mocno się zaangażował i pomógł. Myślę, że tak Rysiu zrobi, że z wielką chęcią ruszy do pracy - dodał Napieralski.

Posłuchaj fragmentu konferencji prasowej:
{mp3}sound2/wozniak{/mp3}

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama