Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wieczorem w sali konferencyjnej kompleksu "Milenium" SLD zainaugurowało kampanię wyborczą. Lewica stawia na aspekty socjalne miasta.


Ochrona najsłabszych, duży nacisk na zaspokojenie potrzeb socjalnych i dbałość o edukację od najmłodszych lat, choćby kosztem inwestycji - to fundament miejskiej kampanii kołobrzeskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W piątek wieczorem, specjalną konwencją wyborczą lewica rozpoczęła swoją kampanię w obecności samego szefa - Grzegorza Napieralskiego. Zaprezentowano kandydatów do sejmiku wojewódzkiego. Z Kołobrzegu z 3 miejsca z listy SLD będzie tam startował Włodzimierz Adam. W uroczystym szpalerze na środek wszedł Jacek Woźniak - szef struktur powiatowych SLD i jednocześnie kandydat tej partii na prezydenta Kołobrzegu. Poparł go Napieralski, a kampanię poprowadzi razem z żoną Karoliną.

Zobacz fragmenty konwencji Sojuszu Lewicy Demokratycznej:

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama