Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Od dzisiaj Książę Poetów jest patronem Regionalnego Centrum Kultury. W sobotę odsłonięto pamiątkową tablicę i poświęcono nowy obiekt kulturalny.


Po 4 latach od rozpoczęcia budowy, RCK im. Zbigniewa Herberta zostało wreszcie ukończone i uroczyście otwarte. Prezydent Janusz Gromek przypomniał, jak wielkie starania trzeba było podjąć, aby zaprojektowany ze smakiem obiekt mógł przejść z desek kreślarskich do rzeczywistości. Podziękował wszystkim, którzy mieli swój wkład w tę inwestycję, w tym radnej Jadwidze Maj oraz Katarzynie i Jackowi Pechman. Po uroczystym odsłonięciu tablicy pamiątkowej, goście udali się do sali kinowej, gdzie odbyła się część kulturalna, z wykonaniem muzyki Chopina, poezją i pokazem tańców grup mających swoje zajęcia w gmachu RCK.


 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama