Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

"Wielkie sadzenie roślin" - pod takim kryptonimem odbyła się akcja skierowana do najmłodszych kołobrzeżan. Zasadzono kilkaset roślin i kilkadziesiąt drzew.


Akcja prowadzona przez Urząd Miasta ma na celu zwiększenie poszanowania do zieleni wśród dzieci i młodzieży. Sadzonki zostały zakupione przez magistrat, a sadzili je najmłodsi, pod bacznym okiem fachowej firmy ogrodniczej. Dla wielu, były to pierwsze prace ogrodnicze w życiu. Obserwowaliśmy to w Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy. Łopata to narzędzie niemal magiczne, do którego nie dołączono instrukcji obsługi. Rośliny to łodygi i korzenie, ale procedura dokowania w ziemi też nie została bliżej obeznana. Na szczęście, jakoś się udało. Sadzenie rozpoczęło się z samego rana i potrwa do godzin popołudniowych. Obejmie przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, a także Parafię św. Wojciecha.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama