Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Otrzymaliśmy dziś telefon od naszego Czytelnika, który poskarżył się na światła na skrzyżowaniu ulicy Jedności, Solnej i Żurawia. - Tam świeci się czerwone światło!


- Jechałem Jedności Narodowej i chciałem skręcić w Solną, ale kobieta jadąca przede mną nagle zahamowała - opowiada pan Grzegorz. - Aż wyszła i spojrzała w górę. Zrobiłem to samo. Wydawało mi się, że pali się czerwone światło, a żółte miga. Ja tej kobiecie prawie w tył wjechałem.

Sprawdziliśmy. Z daleka wygląda, że faktycznie świeci się czerwone światło, a żółte miga. W rzeczywistości jednak to słońce odbija się w czerwonym świetle. Przyczyną jest brak osłonki przeciwsłonecznej. Sprawę zgłosiliśmy właściwym służbom.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama