Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Janusz Gromek przedstawił nazwiska osób, które znalazły się w komitecie honorowym, popierającym jego kandydaturę na prezydenta miasta.


W sali RCK Janusz Gromek zaprezentował honorowy komitet popierający go na prezydenta miasta. To przedsiębiorcy, nauczyciele, działacze społeczni, artyści, sportowcy. Nie zdziwił nikogo fakt, że wielu z nich pracuje na rzecz miasta, korzysta bezpośrednio z pieniędzy miejskich, bierze udział w przetargach lub stara się o określone uwarunkowania planistyczne, na przykład Marian Jagiełka. Ale takich osób jest więcej. Nie zabrakło również uzależnionych od miejskich pieniędzy przedstawicieli klubów sportowych.

Ciekawostką jest fakt popierania kandydatury prezydenta miasta przez Ivonę Pavlovic, znaną jako Czarna Mamba. W gazecie "Miasto Kołobrzeg" pisaliśmy, że prezydent załatwił jej rejs po Bałtyku jednostką ratowniczą "Szkwał" za publiczne pieniądze. Gwiazda nie zapłaciła za to ani grosza. Zastanawialiśmy się, co miało z tego miasto. Poparcie kandydatury Gromka? Czy to przypadek?

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama