Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Janusz Gromek pochwalił się swoim honorowym komitetem poparcia. Niektóre osoby dowiedziały się o tym, że popierają Gromka dopiero od nas.


W poniedziałek w sali RCK odbyło się spotkanie Janusza Gromka z osobami, które weszły w skład komitetu honorowego kandydata PO na prezydenta. Odtrąbiono to w wybranych mediach. Co ciekawe, część osób była mocno zdziwiona. Na liście kandydata znajduje się na przykład Zbigniew Mieszczak, który nie pamięta, żeby był proszony do komitetu honorowego poparcia. - No ale prezydenta Gromka popieram - wyjaśnia.

Jan Wróblewski, który znajduje się na liście, w rozmowie z naszą redakcją chwile musiał sobie przypomnieć, czy w jakimś komitecie poparcia bierze udział. - No skoro już się tam znalazłem to tam jestem - usłyszeliśmy. Podobna była reakcja Ryszarda Klimczaka, który zanim skojarzył, że w komitecie honorowym bierze udział, minęła chwila, po której zaczął prawić peany na cześć kandydata na prezydenta.

Zadzwoniliśmy do jeszcze jednej osoby. - Prezydent zadzwonił rano - słyszymy w rozmowie telefonicznej. - Prosił żeby przyjść, to przyszedłem. Przyszedłem na spotkanie, bo prezydent nalegał. Przyszedłem na spotkanie, ale nikt mi nie mówił, że w jakimś komitecie mam uczestniczyć. W połowie spotkania wyszedłem.

Za chwilę otrzymaliśmy telefon. Dzwonił nasz rozmówca z prośbą, żeby nie podawać jego nazwiska. Dlaczego? - Chcę mieć spokój. Wyszło jak wyszło, a ja nie chcę się w to mieszać.

Dlaczego taka sytuacja ma miejsce? Próbowaliśmy się dodzwonić do Janusza Gromka, ale nie udało się - przebywał w Warszawie. Zadaliśmy te pytania Piotrowi Lewandowskiemu, rzecznikowi Komitet PO. Usłyszeliśmy, że prezydent rozmawiał z każdym i każda z osób będąca w komitecie, wyraziła na to zgodę.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama