Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

O godzinie 18 doszło do tragicznego wypadku. Elektryczny zespół trakcyjny przejechał mężczyznę na wysokości supermarketu E. Leclerc.


- On leżał na tych torach - powiedział naszemu portalowi świadek zdarzenia. - To wyglądało tak trochę dziwnie, jakby między tymi szynami leżał, jakby pijany był czy co - dodaje. Pewne jest jedno. Jadący od strony Białogardu elektryczny zespół trakcyjny zabił człowieka. - Tylko zatrąbił i było słychać pisk hamulca, ale to już było za późno - opowiada inny ze świadków. Maszynista nie miał żadnych szans na zatrzymanie pociągu.

Na miejscu pojawili się policjanci. Na pomoc wezwali strażaków, żeby doświetlili teren, bo nic nie było widać. Ciało zostało całkowicie zmasakrowane. Jak powiedzieli nam śledczy, nie jest znana tożsamość tego człowieka. Nie miał przy sobie dokumentów. - Na podstawie znalezionego buta przypuszczamy, że to mężczyzna - usłyszeliśmy.

W tym miejscu mieszkańcy urządzili sobie skróty od ulicy Koszalińskiej do ulicy Tarnowskiego. Jest to dość często używany skrót i jak widać - niebezpieczny. Pociąg został zatrzymany do czasu przybycia prokuratora. Maszynista był trzeźwy. Co do jego prędkości, wykaże ją badanie tachografu, ale skład w tym miejscu mógł jechać pomiędzy 60 a 80 km/h.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama