Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Odnotowaliśmy pierwszy wandalizm w tej kampanii wyborczej. Przy ul. Łopuskiego jajkami obrzucono bilbord Bieńkowskiego. Gromka już nie.


Jeszcze wczoraj przed południem wszystko było w porządku. Kierowcy jadący w kierunku Parsęty spotykali Henryka Bieńkowskiego, a ci którzy jechali w kierunku Kanału Drzewnego, mieli przed sobą Janusza Gromka. Takie usytuowanie wielkich bilbordów widać komuś nie odpowiadało, bo po południu zniszczył bilbord Bieńkowskiego rzucając w niego jajkami.

- Jesteśmy zdziwieni takim zachowaniem - mówi Sławomir Ciborski, pełnomocnik wyborczy KWW Henryka Bieńkowskiego. - Tego nie zrobili zwykli wandale, bo nikt jajek w kieszeni nie nosi. Było to więc celowe działanie, a co ciekawe, drugi bilbord naszego kontrkandydata został nietknięty. Odbieram to jako przejaw zwykłej agresji wyborczej i wandalizmu. O sprawie zawiadomimy policję.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama