Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziś zdewastowano kolejny baner kandydata na prezydenta Henryka Bieńkowskiego. Jego oponenci odżegnują się od tego rodzaju działalności.


- Z przykrością informuję, że to już drugi baner, który nam zniszczono - mówi Sławomir Ciborski, pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców Henryka Bieńkowskiego. - Baner wisi w Podczelu, a oczywiście nieznani sprawy potraktowali go farbą w sprayu. Zarówno tę sprawę jak i wcześniejszą, z obrzuceniem baneru jajkami, przekazaliśmy policji.

Zdaniem Ciborskiego, nie może być dziełem przypadku, że różnymi metodami są niszczone plakaty tylko jednego kandydata, w dodatku najpoważniejszego konkurenta do fotela prezydenta dla kandydata PO - Janusza Gromka. Jednak rzecznik prasowy sztabu Platformy Obywatelskiej - Piotr Lewandowski, stanowczo zaprzecza, aby jego komitet miał cokolwiek wspólnego z wandalizmem. - Dementuję wszelkie pogłoski, że nam to jest na rękę czy też jakby my tym sterujemy. To nieprawda. Platforma prowadzi merytoryczną i uczciwą kampanię, i nie zajmujemy się takimi rzeczami. Sugerowanie, że to my, też jest nie na miejscu.


 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama