Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Stowarzyszenie "Ekologiczny Kołobrzeg" w Delikatesach 34 przeprowadziło akcję profilaktyki prozdrowotnej skierowanej do mieszkańców miasta.


Wyspecjalizowane pielęgniarki dokonywały pomiaru ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi. Zainteresowanie było duże. Z bezpłatnych badań skorzystało blisko 60 mieszkańców. U kilku osób stwierdzono niepokojąco podwyższone ciśnienie krwi, dwie osoby miały bardzo duży poziom cukru we krwi. - Dzięki naszemu zaangażowaniu niektórzy mieszkańcy mogli zbadać się, choć w związku z ich wiekiem powinni to robić częściej - mówi Renata Brączyk ze stowarzyszenia "Ekologiczny Kołobrzeg". - Zainteresowanie było na tyle duże, że badania powtórzymy już za tydzień 12 listopada - dodaje Danuta Pietrzela, współorganizator piątkowej akcji.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama