Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Plakaty wyborcze Henryka Bieńkowskiego pojawiły się w Podczelu. Jest jeden problem: wiszą w miejscach do tego nieprzeznaczonych, należących do miasta.


Przystanek autobusowy czy tablica ogłoszeń: to miejsca w których postanowiono wywiesić plakaty Henryka Bieńkowskiego. Zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelnika, który prosi o zachowanie anonimowości. Plakaty Artura Dąbkowskiego, kandydata na radnego, wiszą na przykład między innymi na słupach z nazwami ulic. Sprawdziliśmy. W Urzędzie Miasta nikt tych miejsc pod reklamę wyborczą nie wykupił. Za to na tablicy ogłoszeń rady osiedlowej zasłonięto ogłoszenia. Przystanek komunikacji miejskiej to własność spółki miejskiej i bez jej zgody w tym miejscu ogłaszać się nie można. Jak widać, w wieszaniu plakatów byle gdzie to nie przeszkadza.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama