Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Całe centrum zostało zaplakatowane Jackiem Woźniakiem - informują nas Czytelnicy. Sprawdziliśmy. Przystanki i gabloty są zaklejone nielegalnie.


Wojna plakatowa trwa w Kołobrzegu najlepsze. Na razie sztaby wyborcze wstrzeliwują się we wszystko, w co tylko można. Sztab Gromka załatwił sobie miejsca na reklamę między innymi w miejscach zarządzanych przez KTBS, którym Gromek zarządza. To najbardziej kontrowersyjny przypadek tej kampanii. Ostatnio sztab Bieńkowskiego powiesił kilka plakatów w miejscach do tego nieprzeznaczonych w Podczelu. Tym razem pobił go w tym sztab Woźniaka w centrum miasta.

Większość przystanków miejskiej komunikacji jest oblepiona plakatami z wizerunkiem Jacka Woźniaka. Zrobiono to na tyle nieudolnie, że część zdążyła się odlepić, inne fruwają po mieście. Podobnie oblepione zostały gabloty ogłoszeniowe rady osiedlowej. Jak widać, sztab SLD nie przejmuje się wizerunkiem miasta i tym, że prawo nie pozwala na wieszanie w tych miejscach plakatów bez pozwolenia instytucji, których są one własnością. Ale kogo to obchodzi?

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama