Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Po godzinie 22 w Kukinii doszło do zdarzenia drogowego. Młoda kobieta nie opanowała samochodu po tym, jak wpadła w poślizg. Rozbiła się na drzewie.


O tej porze roku nawierzchnia potrafi być bardzo śliska. Zwłaszcza na terenach otwartych i to w godzinach nocnych. Przekonała się o tym kobieta kierująca Fiatem Punto. Nie zapanowała nad kierownicą gdy przypadkiem wpadła w poślizg i przy na szczęście niedużej prędkości wpadła na drzewo.

Na miejscu niema natychmiast pojawili się strażacy z OSP w Ustroniu Morskim. Udzielili kobiecie pierwszej pomocy, choć z auta wyszła o własnych siłach i nic specjalnego jej się nie stało. Następnie zabezpieczyli teren zdarzenia, gdyż droga z Ustronia do Kukinii jest trasą uczęszczaną, a po zmierzchu o wypadek nietrudno.

Policja apeluje, żeby w okresie jesienno-zimowym nie lekceważyć mokrej nawierzchni, gdyż zwłaszcza w godzinach rannych i nocnych jest ona szczególnie zdradliwa. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do nieszczęścia.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama