Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

We wtorek odbyła się Gala Kultury, podczas której władze miasta i powiatu spotkały się ze środowiskiem kultury, wręczając nagrody i wyróżnienia. Ale ...


Gala Kultury w RCK im. Zbigniewa Herberta była podsumowaniem ostatnich miesięcy działań w sferze promocji miasta przez kulturę, jak i działań na rzecz samej kultury. Poszczególne jednostki zaprezentowały w tej dziedzinie swoje osiągnięcia. Wynika z tego, że jest wprost fantastycznie i realizujemy wszystkie założenia strategiczne. Krytyki na sali nie było. Choć sala do pękających w szwach nie należała. Nie licząc pierwszych rzędów obsadzonych politykami i działaczami partyjnymi (duża część z nich była w RCK tydzień temu na konwencji PO), to można odnieść wrażenie, że kultura w Kołobrzegu jest nieco uboga.

Prezydent razem ze starostą dziękowali mecenasom kultury, wspomagającym miejskie i powiatowe jednostki zajmujące się statutowo kulturą. Wręczono również wyróżnienia osobom szczególnie zasłużonym dla kołobrzeskiej kultury i mającym osiągnięcia w tej dziedzinie w mijającym roku.

Obok całej gali warto jednak zwrócić uwagę na pewien poważny mankament w funkcjonowaniu RCK. Już wiele osób zwracało nam na to uwagę, a my tę problematykę przekazywaliśmy pracownikom. chodzi o parkowanie przed budynkiem RCK. Wszyscy muszą dojechać pod same drzwi. Parkowanie nieco dalej nie wchodzi w rachubę. W konsekwencji, przy dużych imprezach, parkowanie odbywa się na drodze pożarowej, w dodatku dobrze oznakowanej. Niestety, nikt z tym nic nie robi. Może jest tak i dlatego, że niezgodnie z przepisami parkuje tu także samochód o rejestracji ZKL 001UM. Czy nie jeździ nim pan prezydent?

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama